Konkurrencebetingelser
Generelt om konkurrencen
Konkurrencen afholdes af GF Forsikring. Konkurrencen løber fra den 1. december 2026 til og med den 27. december 2026. Du deltager i konkurrencen ved at udfylde formularen, takke ja til et forsikringstjek og indsende jeres oplysninger. I skal være bosat i Danmark for at deltage.
Præmier og vindere
Præmie-1: Slotsophold for 2 værdi af 1.200 kr. – Se mere her: https://www.godream.dk/b/slotsophold-for-2)
Præmie-2: Middag for 2 værdi af 549 kr. – Se mere her: https://www.godream.dk/b/middag-for-2
Præmie-3: Biograftur for 2 værdi af 399 kr. – Se mere her: https://www.godream.dk/b/biograftur-for-2
Vi trækker 1 vinder af hver præmie ved tilfældig lodtrækning d. 28. december 2026. Præmierne har en værdi af hhv. 1.200 kr., 549 kr. og 399 kr. og kan ikke ombyttes til kontanter. Lodtrækningen foretages blandt alle, der har deltaget i konkurrencen.
Vinderne vil blive kontaktet umiddelbart efter lodtrækningen via det oplyste telefonnummer. Hvis nummeret ikke virker, eller hvis vi ikke har kunnet komme i kontakt med vinderne i løbet af 1 arbejdsdag (24 timer), forbeholder vi os retten til at trække en ny vinder.
Konkurrencevilkår og betingelser
Ansatte i GF Forsikring og deres husstande kan ikke deltage i konkurrencen.
GF Forsikring tager forbehold for trykfejl eller fejl i forbindelse med præmieinformationer.
GF Forsikring indsamler dine personoplysninger til brug for lodtrækning, kontakt af vindere og opringning til et uforpligtende forsikringstjek.
Behandling af personoplysninger
Du kan læse mere om vores behandling af dine personoplysninger i vores privatlivspolitik. Under privatlivspolitikkens afsnit 7 kan du læse specifikt om, hvordan vi behandler dine personoplysninger med henblik på markedsføring i forbindelse med din deltagelse i vores konkurrence.